Meble na wymiar w Warszawie

Wróć do galerii

Meble na wymiar w Warszawie

Oferujemy profesjonalne wykonywanie mebli na wymiar w Warszawie. Produkty na zamówienie, które wykonujemy, to połączenie wysokiej jakości i solidności z innowacyjnością proponowanych rozwiązań. Dużą wagę przywiązujemy do walorów estetycznych projektowanych przez nas mebli na wymiar, dlatego dbamy o najdrobniejsze detale, bo wiemy, że to właśnie od nich zależy ogólne wrażenie. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej, które wykorzystujemy w swojej pracy każdego dnia, pozwala nam na tworzenie niekonwencjonalnych projektów. Będą indywidualnie dostosowane do oczekiwań i potrzeb klienta. Każdemu zamówieniu poświęcamy dużo uwagi, konsultując się także ze zleceniodawcą na każdym etapie tworzenia projektu, dzięki czemu mamy pewność, że efekt naszej współpracy będzie satysfakcjonujący.

Warszawa – meble na wymiar w Twoim domu

Największą zaletą naszych unikatowych mebli jest wysoka jakość wykorzystywanych przez nas materiałów – są sprawdzone i trwałe, dzięki czemu nasze realizacje będą służyć w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Projektujemy meble na wymiar, a więc jak sama nazwa wskazuje, są one zawsze dostosowane zarówno do powierzchni, w której mają się docelowo znaleźć, jak i do stylu wyposażenia całego obiektu, dzięki czemu wystrój w Twoim domu zachowa pożądaną spójność. Meble będą prezentować się odpowiednio niezależnie od stylu wnętrzarskiego, w jakim urządzone zostało mieszkanie – dobrze czujemy się w stylistyce nowoczesnej, tradycyjnej, eklektycznej czy skandynawskiej. Zawsze bierzemy pod uwagę wskazówki klienta, uwzględniając jego osobiste preferencje w zakresie kolorystyki czy materiałów. W przypadku niewielkiego metrażu pomieszczenia chętnie stosujemy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić więcej przestrzeni. Jeśli szukasz mebli na wymiar w Warszawie do biura, salonu usługowego lub innego rodzaju lokalu, z pewnością zaprojektujemy dla Ciebie rozwiązania, które będą zarazem efektowne i funkcjonalne.

Unikatowe meble na wymiar w Warszawie

Walory estetyczne mebli na wymiar są dla nas priorytetem, jednak dbamy również o to, aby były praktyczne, bo wiemy, że wpływa to bezpośrednio na komfort użytkowania danej przestrzeni. Wszelkie pomiary wykonujemy samodzielnie. W naszej firmie konsultacje są darmowe, podobnie jak wycena i wstępny projekt. Na terenie Warszawy oferujemy także fachowy montaż, a nasze realizacje są sprawne i bezproblemowe. Na wszystkie produkty obowiązuje 3-letnia gwarancja materiałowa i montażowa. Każde zlecenie jest dla nas równie ważne i dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klienta, proponując mu meble o wysokiej jakości, które będą cieszyć przez wiele lat. Dbamy o terminowość zleceń, a także o precyzyjny montaż w wyznaczonym miejscu.

Qchnie.pl & ViV Mebel
Al. Komisji Edukacji Narodowej 50 lok U1
02-797 Warszawa

+48 22 407 07 70
+48 507 120 222

Jak urządzić kuchnię w restauracji?