english version wersja polska ZPORR

Park maszynowy oraz profil naszej specjalizacji daje nam możliwość oferowania Państwu szaf wnękowych, zabudowań garderoby i innych nietypowych mebli … nawet własnego autorstwa. Szafy wnękowe są specyficznym meblem w domu, który z założenia musi optymalizować  zagospodarowaną przestrzeń. Jedną z najważniejszych zalet szafy z drzwiami przesuwnymi jest jej uniwersalność jeśli chodzi o przeznaczenie – może spełniać funkcje szafy na ubrania na urządzenia małego AGD na małe powierzchnie magazynowe i inne. Wynika ona z możliwości wykonania wnętrza szafy zgodnie z oczekiwanymi i potrzebami przyszłego użytkownika. Nasze szafy ze względu na szeroka gamę kolorów, dekorów materiałów, nowy park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie kadry pracowniczej cechuje wysoka jakość,  estetyka i funkcjonalność. W zależności od możliwości lokalowych i finansowych klienta możemy zaoferować szeroką gamę rozwiązań optymalnych dla indywidualnych potrzeb klienta.

 

 

 

 

 

Drzwi

 

Każda szafa składa się z drzwi, wnętrza (korpus) oraz wyposażenia w akcesoria (szuflady, kosze, oświetlenie, wieszaki itp.). Drzwi do szafy mogą być uchylne, przesuwne, przesuwne w jednej lini,  i składane. W naszej ofercie mamy szeroka gamę materiałów do drzwi takich jak lakiery szkło forniry melaminę, ratan i inne. Mechanizmy zastosowane do drzwi to wysokiej klasy systemy aluminiowe, łożyskowane, o bardzo dużej gamie kolorystycznej.

 

 

 

Akcesoria 

 

Każda szafa zwiększy swoją funkcjonalność poprzez zastosowanie systemów wyposażenia szaf są to szuflady kosze, systemy do przechowywania drobnego AGD oraz wiele innych.  Oprócz dodatkowego wyposażenia w kosze istotnym elementem wyposażenia szaf wnękowych jest ich odpowiednie oświetlenie. Odpowiednio dobrane w odpowiednich miejscach zastosowane dodaje walorów zarówno estetycznych jak i praktycznych.  

 

 

 

 

Projekt

 

Każdy poprawnie wykonany projekt szafy wnękowej powinien być  poprzedzony wnikliwą rozmową nad docelowym przeznaczeniem zagospodarowywanej przestrzeni. W naszej firmie jesteśmy w stanie w ciągu kilku minut przedstawić Państwu wizualizacje w programie aranżacyjnym na komputerze. Dziś nie m musisz się martwic i zastanawiać jak ma wyglądać Twoja szafa wnękowa – od tego są specjaliści tacy jak my, którzy zaproponują Ci kilka wariantów a Ty wybierzesz co dla ciebie jest najlepsze.

 

Poleć nas kliknij