english version wersja polska ZPORR

Regulamin promocji "AGD1ZŁ"

I. Organizator

Organizatorem promocji jest Qchnie.pl Jarosław Wakuliński z siedzibą w Warszawie przy Al.K.E.N. 50/U1 zwanym dalej Organizatorem. 

II. Beneficjenci

Promocja skierowana jest do wszystkich klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych składajacych zamówienie zgodnie z oferta Organizatora zwanych dalej Beneficjentami.

III. Czas trwania promocji

Promocja trwa od 01.09.2013 do odwołania

IV. Zasady promocji

  1. Niniejsza oferta promocyjna dotyczy Beneficjetów zamawiających usługę remontowo budowlaną lub/i meble w stałej zabudowie. 
  2. Warunkiem skorzystania z promocji jest zamówienie usługi remontowo budowlanej lub/i mebli w stałej zabudowie o wartości minimalnej brutto 15 000,00 PLN słownie pietnaście tysięcy zł. brutto.
  3. Na zakupiony w promocji sprzęt AGD zostanie wystawiona faktura VAT, która jest tym samym dokumentem uprawniającym do usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych oferowanych przez producentów urządzeń AGD.
  4. Koszt każdego zakupionego w promocji sprzętu AGD to 1 zł netto + 23% VAT. 
  5. Ilośc rodzaj oraz typ oferowanego sprzętu w niniejszej promocji jest ustalana idywidualnie dla kazdego klienta z osobna. 
  6. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji „1zł. za AGD” w dowolnym terminie bez konieczności podawania przyczyny.
  7. Organizator może odmówić przyznania cen promocyjnych na sprzęt AGD bez podania przyczyny.
Poleć nas kliknij