FAQ

Wróć do galerii

Najczęściej zadawane pytania

Jak określić koszt mebli ?

Wystarczy przyjść do naszego studia z wymiarami pomieszczenia. Na podstawie wymiarów oraz  rozmowy, Projektant wykona wstępny projekt mebli w formie  wizualizacji 3 D. Na tej podstawie wykonana zostanie kalkulacja kosztów. Im wymiary będą dokładniejsze, im więcej szczegółów ustalą Państwo podczas  rozmowy, tym wycena będzie dokładniejsza i zbliżona do ostatecznej ceny.

Czy istnieje możliwość wyceny przez Internet ?

Drogą elektroniczną mogą Państwo wysłać  projekt mebli wraz z dokładnym opisem materiałów oraz wyposażenia. Tylko na tej podstawie możemy dokonać wyceny przez Internet.

Jeśli nie posiadają Państwo dokładnego projektu, zapraszamy do naszego studia meblowego,  razem z wymiarami pomieszczenia, gdzie po określeniu Państwa potrzeb wykonamy bezpłatny projekt, co pozwoli nam określić szacunkową wartość mebli.

Jak wygląda proces podpisywania umowy?

Naszą współpracę z klientem dzielimy na 3  etapy:

Etap pierwszy

Zapraszamy Klienta do naszego studia meblowego wraz z pomiarami pomieszczenia. Zapoznajemy się z potrzebami i oczekiwaniami klienta. Ustalamy układ oraz styl mebli i wnętrza, materiały i kolorystykę oraz standard wykonania.

Wykonujemy  bezpłatny projekt  komputerowy w postaci  wizualizacji 3D oraz wycenę .

Etap drugi

Po zaakceptowaniu przez Państwa wstępnego projektu oraz wyceny, Projektant wykonuje pomiary w miejscu montażu. W tym celu pobieramy  opłatę pomiarową, która traktowana jest jako część zaliczki na poczet Państwa zamówienia.

Po ustaleniu ostatecznej wersji projektu: określeniu materiałów, z których ma być wykonane zamówienie, wyposażenia, wybraniu sprzętu AGD – podpisujemy  umowę. Wykonujemy również projekt  instalacji elektrycznej, hydraulicznej i gazowej niezbędnej do właściwego montażu mebli. Następnie wysyłamy projekt do produkcji (czas trwania realizacji 6 – 8 tygodni).

Etap trzeci

Po wcześniejszym ustaleniu z Klientem daty montażu, meble są transportowane do miejsca docelowego  i montowane  przez profesjonalną ekipę montażystów. W przypadku zakupu sprzętu AGD w naszym studio, jest on montowany również w cenie mebli kuchennych. Po sprawdzeniu zgodności wykonania usługi z projektem, podpisujemy protokół odbioru.

Jaki jest termin realizacji ?

Od momentu podpisania umowy w granicach 6-8 tygodni.

Czy posiadają Państwo katalog?

Produkujemy meble wyłącznie na wymiar, według indywidualnego projektu dostosowanego do potrzeb Klienta, w olbrzymim wyborze materiałowym i kolorystycznym, dlatego nie posiadamy katalogu mebli gotowych.

Qchnie.pl & ViV Mebel
Al. Komisji Edukacji Narodowej 50 lok U1
02-797 Warszawa

Jak urządzić kuchnię w restauracji?